RealQuit – bioaktywne magnesy na rzucanie palenia, opinie, cena produktu

RealQuit – rzuć palenie skuteczną metodą aurikuloterapii

RealQuitPomimo rosnącej świadomości na temat szkodliwości palenia papierosów, wiele osób wciąż ma problem by zerwać z nałogiem raz na zawsze. Objawy odstawienia są bardzo silne i często sprawiają, że po kilku dniach bez papierosa osoby ponownie ulegają uzależnieniu. Rzucanie palenia może być jednak bardzo proste gdy skorzystamy ze sprawdzonej i niezawodnej metody. Taką metodą jest aurikuloterapia wykorzystująca moc bioaktywnych magnesów.

Jeśli poszukujesz skutecznego sposobu, który pozwoli Ci raz na zawsze wyrzucić ze swojego życia szkodliwe papierosy, wypróbuj bioaktywne magnesy RealQuit. Wykorzystują one specjalne pole magnetyczne, które wysyła bodźce do mózgu i zwalcza chęć sięgnięcia po papierosa. Jednocześnie, mózg nie wytwarza objawów odstawienia, dzięki czemu, nie musimy zmagać się z natrętnymi myślami o papierosie oraz złym humorem. Wysoka skuteczność tej metody sprawiła, że coraz więcej osób na całym świecie decyduje się na zakup magnesów RealQuit. Rzucenie palenia to same korzyści dla Twojego zdrowia, urody oraz kondycji portfela.

W jaki sposób produkt RealQuit pomaga rzucić palenie?

Specjalistyczne magnesy bioaktywne RealQuit umieszcza się na uchu. Wytwarzają one bezpieczne pole magnetyczne, które korzystnie wpływa na Twój mózg. Ich obecność hamuje objawy odstawienia nikotyny takie jak: zmęczenie, wahania nastrojów, problemy z koncentracją. Dzięki temu jesteś w stanie normalnie funkcjonować bez ciągłego myślenia o zapaleniu papierosa. Nie występują także symptomy fizycznego uzależnienia od psychoaktywnej nikotyny. Metoda aurikuloterapii jest coraz popularniejsza w wielu krajach na całym świecie. Jej głównymi zaletami jest bezpieczeństwo oraz bardzo wysoka skuteczność w porównaniu z innymi sposobami.

Magnesy RealQuit wysyłają bodźce do naszego mózgu, które stymulują ośrodek nagrody. Sygnały te mają podobny charakter do tego, który dociera do mózgu w sytuacji palenia papierosa. W ten sposób jesteśmy w stanie „oszukać” nasz umysł. Bodźce wysyłane przez magnes hamują chęć zapalenia papierosa i pomagają pokonać uzależnienie psychiczne. Już po kilku dniach ustąpi najtrudniejsza faza rzucania palenia. Kontynuuj kurację aż do momentu, gdy w Twoich myślach nawet przez chwilę nie pojawi się myśl o zapaleniu kolejnego papierosa.

Innowacyjna budowa magnesów bioaktywnych RealQuit

Magnesy bioaktywne RealQuit zostały pokryte 24-karatowym złotem, które ma lepiej przewodzić bodźce do ośrodka nagrody w mózgu. Są one bardzo niewielkich rozmiarów, dzięki czemu, nie rzucają się w oczy. Magnesy dobrze przylegają do ucha i nie ma ryzyka, że zgubią się w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Technologia wykorzystywana przez RealQuit jest nazywana aurikuloterapią i znajduje liczne zastosowania także w leczeniu innych dolegliwości. Badania pokazują, że sposób ten jest trzykrotnie skuteczniejszy od innych metod rzucania palenia.

Jak stosować magnesy RealQuit w procesie rzucania palenia?

Zestaw RealQuit to cztery magnesy: dwa małe i dwa większe. Mały magnes należy umieścić w górnej części małżowiny usznej na przedniej stronie ucha. Większy montujemy natomiast na wysokości pierwszego magnesu, tyle, że na tylnej stronie ucha. Magnesów nie można nosić dłużej niż cztery godziny w ciągu doby. Najlepszą porą na zastosowanie produktu jest wieczorny relaks, np. przy czytaniu książki. W ciągu pierwszych siedmiu dni kuracji można jeszcze palić papierosy, ale w mniejszej dawce. Po tygodniu całkowicie wyrzucamy z naszego życia papierosy.

Czy stosowanie produktu RealQuit jest całkowicie bezpieczne?

Aurikuloterapia to metoda o potwierdzonej skuteczności stosowana w wielu krajach na całym świecie. Badania potwierdzają, że sposób ten jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia i nie powoduje żadnych działań niepożądanych. Z tego względu, każdy człowiek może zdecydować się na rzucanie palenia przy użyciu magnesów bioaktywnych RealQuit. Są one trzykrotnie bardziej skuteczne od innych metod zrywania z uzależnieniem od nikotyny.

Pozytywne opinie klientów na temat magnesów RealQuit

Opinie osób, które skorzystały z metody magnesów RealQuit nie budzą żadnych wątpliwości, to naprawdę działa! Według niezależnych badań, nawet 93% przypadków zakończyło się szczęśliwym i skutecznym zażegnaniem uzależnienia od nikotyny (minimum rok bez zapalonego papierosa). Klienci twierdzą, że wcześniej podejmowali próby z innymi sposobami, ale żaden z nich nie pomógł im wytrzymać dłużej niż miesiąc. przełomowa okazała się metoda RealQuit, która pomogła im uwolnić się od szkodliwego nałogu papierosowego.

Gdzie i w jakiej cenie kupić oryginalne magnesy RealQuit

Decydując się na zakup magnesów RealQuit wybierasz oszczędność. Rzucenie palenia bardzo szybko zaprocentuje zyskiem dla Twojego portfela. Cena zestawu jest bardzo przystępna i zwróci się nawet po miesiącu niepalenia! Bioaktywne magnesy RealQuit możemy zamówić z oficjalnej strony internetowej producenta. Darmowa dostawa, możliwość płatności pobraniowej, promocje oraz szybki czas realizacji zamówień sprawia, że to najlepszy sposób zakupu produktu.

Sharing is caring!

Kategorie Health