DETOKI – płatki detoksykacyjne do oczyszczania organizmu z toksyn, opinie, cena

DETOKI – innowacyjny sposób detoksykacji organizmu

DETOKIToksyny i niebezpieczne substancje krążące po naszym ciele to główny powód ciągłego uczucia zmęczenia oraz problemów zdrowotnych. Eksperci alarmują i przypominają o konieczności oczyszczania organizmu przynajmniej raz na pół roku. Prosta kuracja może nam zagwarantować lepsze samopoczucie, większe zasoby energii, a także wyraźne poprawienie stanu zdrowia. Jakie sposoby oczyszczania organizmu są najlepsze?

W jednej z teorii chińskiej medycyny przeczytamy, że większość toksyn gromadzi się w podeszwach naszych stóp. Są tam obszary odpowiadające każdemu organowi wewnętrznemu. W ten sposób stworzono oczyszczanie organizmu przez akupunkturę. To niezwykle wydajna metoda, którą proponują nam płatki detoksykujące DETOKI. Za sprawą naturalnych składników roślinnych, specjalne plastry skupiają dużą grupę toksyn w obszarze pięt i wyciągają je z naszego ciała. Już po kilku dniach kuracji z płatkami oczyszczającymi można odczuć wyraźną poprawę w funkcjonowaniu całego organizmu. Jak dokładnie działa sposób proponowany przez produkt DETOKI?

W jaki sposób działają płatki detoksykacyjne DETOKI?

Oczyszczenie całego ciała ze wszystkich toksyn jest nie lada wyzwaniem. Tym zagadnieniem od wielu wieków zajmowała się medycyna chińska. Przełomowe odkrycia doprowadziły do stworzenia metody oczyszczania organizmu przez akupunkturę, czyli stymulację określonych obszarów ciała. Płatki detoksykacyjne do stóp DETOKI w skuteczny sposób usuwają toksyny i niebezpieczne substancje z naszego ciała. W tym celu wykorzystują starodawne sposoby medycyny chińskiej w połączeniu z nowoczesnymi metodami produkcji plastrów. Płatki zawierają w sobie szereg składników aktywnych, które wspomagają koncentracje toksyn w jednym miejscu i łatwe wyciąganie ich z ciała.

W rezultacie, płatki najpierw doprowadzają do transportu wszelkich niebezpiecznych toksyn w okolice pięt, a następnie, poprzez aktywność osmotyczną wyciąga je przez pory skóry i gromadzi w plastrze. Oczyszczenie ciała korzystnie wpływa na samopoczucie oraz ogólny stan naszego zdrowia. Usunięcie wszystkich niebezpiecznych substancji daje trwały efekt i przynosi szereg korzyści prozdrowotnych: obniża cholesterol, poprawia krążenie, a także wzmacnia odporność organizmu. Żyjąc w ciągłym pośpiechu i stresie, powinniśmy decydować się na kurację oczyszczania ciała przynajmniej raz na pół roku, aby utrzymywać oczekiwany efekt.

Jakie składniki naturalne zawiera produkt DETOKI?

Każdy ze składników plastrów DETOKI pełni ważną funkcję w procesie kuracji oczyszczającej. Minerał zwany turmalinem stymuluje krążenie krwi i aktywuje przenoszenie toksyn i niebezpiecznych substancji w okolice stóp. Ocet bambusowy łączy niebezpieczne cząsteczki w jedną całość i taki „ładunek” przygotowuje do wyrzucenia z organizmu. Z kolei ocet drzewny wykorzystuje osmotyczne przenoszenie toksyn przez błonę komórkową wydobywając wszystkie niebezpieczne substancje z naszego ciała. Dalej są one zmagazynowane w plastrze co objawia się jego czarnym, smolistym kolorem.

Jak używać plastrów DETOKI by uzyskać maksymalny efekt?

Płatek detoksykacyjny należy nakleić na podeszwie stopy. Na początek ściągamy warstwę ochronną z lepkiej części plastra i umieszczamy na niej saszetkę ze składnikami aktywnymi. Tak przygotowany plaster naklejamy na środkową część stopy. Najlepiej uczynić to w porze wieczornej przed snem. Pozostawiamy płatek na przynajmniej sześć, a maksymalnie dwanaście godzin. Po tym czasie odklejamy plaster i dokładnie obmywamy stopę. Pojedynczy cykl kuracji zajmuje tydzień czasu. Płatki należy stosować do momentu, gdy po odklejeniu od stopy będą całkowicie białe i czyste.

Czy stosowanie płatków DETOKI jest całkowicie bezpieczne?

Metoda akupunktury proponowana przez płatki detoksykacyjne DETOKI jest całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia. Sposób ten nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Takie oczyszczanie ciała gwarantuje doskonałe rezultaty w krótkim czasie. Potwierdzają to rekomendacje ekspertów specjalizujących się w obszarze oczyszczania ciała.

Pozytywne opinie klientów na temat produktu DETOKI

Skuteczne działanie płatków detoksykacyjnych DETOKI potwierdzają także pozytywne opinie klientów. Jak twierdzą, choć początkowo czarne i osmolone plastry działają odstraszająco, to istotna poprawa funkcjonowania organizmu szybko przekonuje, jak ważne jest regularne oczyszczanie organizmu. Kuracja z płatkami skutkuje większym poziomem energii, lepszym samopoczuciem, a także znaczącą poprawą stanu zdrowia.

Gdzie i w jakiej cenie można kupić płatki oczyszczające DETOKI?

Produkt DETOKI możemy zamówić z oficjalnej strony internetowej producenta w bardzo przystępnej cenie. Co więcej, możemy również skorzystać z promocji, dzięki której zapłacimy nawet o połowę taniej. Pamiętajmy, by płatki detoksykacyjne zamówić z pewnego, oficjalnego źródła. Unikajmy natomiast aukcji internetowych gdzie można natrafić na podróbki renomowanego produktu DETOKI. Oryginalny zestaw do kuracji oczyszczającej jest dostępny wyłącznie w sklepie online producenta.

Sharing is caring!

Kategorie Health